Organisatie

×

Parochiebestuur

Harrold Zemann
Voorzitter
h.zemann@parochie-sintmaarten.nl

Johannes Tuinhof
Vice-voorzitter
vicevoorzitter@stlucas.nu

Johannes Tuinhof
Secretaris
secretaris@stlucas.nu

Frans Smout
Penningmeester
penningmeester@stlucas.nu

Kees van ’t Klooster
Belegd onroerend goed en Begraafplaatsen
belegdonroerendgoed@stlucas.nu

Tjeerd Mulder
Communicatie
communicatie@stlucas.nu


Vrijwilligers
vrijwilligers@stlucas.nu

Maico Kramer
lid/gebouwen
gebouwen@stlucas.nu

Pastoraal team

Harrold Zemann
Pastoor
h.zemann@parochie-sintmaarten.nl

Rini Bouwman
Diaken
rini.bouwman@stlucas.nu

Marcel Sarot
Diaken
m.sarot@parochie-sintmaarten.nl

Fred Kok
Pastoraal werker
fred.kok@stlucas.nu

Nelleke Spiljard
Pastoraal werker
n.spiljard@parochie-sintmaarten.nl

Johan Rutgers
Priester
johan.rutgers@stlucas.nu

Achterveld

Locatieraad
Secretariaat St. Jozef Achterveld
E-mail: achterveld@stlucas.nu

Ginette v.d.Grootevheen
Functie: Voorzitter
Piet van Laar
Functie: Secretaris
Joop Voorburg
Functie: Penningmeester
Dorien Ossendrijver
Functie: Pastoraat
Bertus van Burgsteeden
Functie: gebouw/kerkhof
Ida v.d. Burgwal
Functie: Vrijwilliger
Christien v.d. Hengel
Functie: Koster, Evenementen

Barneveld / Voorthuizen

Locatieraad
Secretariaat St. Catharina, Barneveld/Voorthuizen
E-mail: barneveld.voorthuizen@stlucas.nu

Ton van den Boogaart
Functie: Voorzitter
Hans van Blokland
Functie: Penningmeester
Maico Kramer
Functie: Gebouwbeheerder
Theo van de Pijl
Functie: lid

Pastoraatsgroep
Regina van Druten
Terry van den Hudding
Monique Sanders
Carla Schulte

Ermelo

Locatieraad
Secretariaat De Goede Herder, Ermelo
E-mail: ermelo@stlucas.nu

Marlies Prüst
Functie: Voorzitter
Ben Hoeboer
Functie: Secretaris
Mariët van Vliet
Functie: Penningmeester
Leo Jansen
Functie: lid

Pastoraatsgroep
Frans Lindelauf

Harderwijk

Locatieraad
locatieraad.harderwijk@stlucas.nu
Paul Kempers
Functie: Voorzitter
Ed v.d. Heijden
Functie: Budgethouder
Martijn Pijnenburg
Functie: Lid

Pastoraatsgroep
pastoraatsgroep@catharinaharderwijk.nl
Martijn Pijnenburg
Functie: Gemeenschapsopbouw
Ankie Huijsmans
Functie: Catechese

Hoevelaken

Locatieraad
Secretariaat Hoevelaken
E-mail: hoevelaken@stlucas.nu

Rob Broekhoven
Functie: Voorzitter
R. Broekhoven
Functie: Lid
P.Hendriks/
Functie: Penningmeester
T. v. Hamersveld
Functie: Secretaris

Pastoraatsgroep
M. v. Hofwegen-Ruiter
Functie: Vrijw. coördinator
B. Obdeijn
Functie: Diaconie/bezoek
L. Traa
Functie: Jongeren/Oecumene
vacant
Functie: Coördinator liturgie

Leusden

Locatieraad
Secretariaat St. Jozef Leusden
E-mail: leusden@stlucas.nu

Evelien Blom-de Groot
Functie: Voorzitter
Willy van Dijk
Functie: Secretaris
Mariel Masselink
Functie: Penningmeester
Gerbrand Broersen
Functie: Lid

Pastoraatsgroep
Diana Mol
Paulien Flinkerbusch

Nijkerk

Locatieraad
Secretariaat St. Catharina Nijkerk
E-mail: nijkerk@stlucas.nu

Annette Schraverus
Functie: Voorzitter
Pieter v. Dijk
Functie: Secretaris
Cees v. Middelaar
Functie: Penningmeester
Miriam Middelkoop
Functie: Diaconie
Kees v. ’t Klooster
Functie: Lid

Pastoraatsgroep
Miriam Middelkoop
Functie: Diaconie
Cees v. Middelaar
Functie: Liturgie
Henriëtte v.d. Vlasakker
Functie: Catechese

Putten

Locatieraad
Secretariaat H. Maria Zuivering Putten
E-mail: putten@stlucas.nu

Marco Rooze
Functie: Voorzitter
Gerda v. Meerveld
Functie: Secretaris
Tjeerd Mulder
Functie: Penningmeester
Marc Otten
Functie: Communicatie

Pastoraatsgroep
Kunny Mulder-Wildeboer
Sylvia de Werd
Trudy de Graaf