Parochiebestuur

 

Foto Harrold Zemann
Harrold Zemann
Voorzitter
h.zemann@parochie-sintmaarten.nl
Foto Annemieke van Bussel
Annemieke van Bussel
Vice-voorzitter
vicevoorzitter@stlucas.nu
Foto Johannes Tuinhof
Johannes Tuinhof
Secretaris
secretaris@stlucas.nu
Foto Jaap Godefrooij
Jaap Godefrooij
Penningmeester
penningmeester@stlucas.nu

 

Foto Kees van 't Klooster
Kees van 't Klooster
Belegd onroerend goed en begraafplaatsen
belegdonroerendgoed@stlucas.nu

Jos van Vliet
Communicatie
communicatie@stlucas.nu

Paul Kempers
Vrijwilligers
vrijwilligers@stlucas.nu
Foto Maico Kramer
Maico Kramer
lid/gebouwen
gebouwen@stlucas.nu

Pastoraal team

 

Foto Harrold Zemann
Harold Zemann
Pastoor
h.zemann@parochie-sintmaarten.nl
Foto Rini Bouwman
Rini Bouwman
Diaken
rini.bouwman@stlucas.nu

Marcel Sarot
Diaken
m.sarot@parochie-sintmaarten.nl
Foto Antoinette Bottenberg
Antoinette Bottenberg
Pastoraal werkster
antoinette.bottenberg@stlucas.nu

 

Foto Fred Kok
Fred Kok
Pastoraal werker
fred.kok@stlucas.nu
Foto Nelleke Spiljard
Nelleke Spiljard
Pastoraal werkster
n.spiljard@parochie-sintmaarten.nl
Foto Hao Tran
Hao Tran
Pastoraal werker
h.tran@parochie-sintmaarten.nl
Foto Johan Rutgers
Johan Rutgers
Priester
johan.rutgers@stlucas.nu

Locaties St. Lucas parochie

achterveld Achterveld
barneveld Barneveld / Voorthuizen
3 Ermelo
harderwijk1 Harderwijk
hoevelaken Hoevelaken
leusden Leusden
nijkerk Nijkerk
putten Putten