Parochiebestuur

 

Foto Harrold Zemann Harrold ZemannVoorzitter
h.zemann@parochie-sintmaarten.nl
Foto Annemieke van Bussel Annemieke van Bussel
Vice-voorzitter
vicevoorzitter@stlucas.nu
Foto Johannes Tuinhof Johannes Tuinhof
Secretaris
secretaris@stlucas.nu
Foto Jaap Godefrooij Jaap Godefrooij
Penningmeester
penningmeester@stlucas.nu

 

Foto Rob Broekhoven Rob Broekhoven
Gebouwen, installaties
en inventaris
gebouwen@stlucas.nu
Foto Kees van 't Klooster Kees van 't Klooster
Belegd onroerendgoed
en begraafplaatsen
belegdonroerendgoed@stlucas.nu

Jos van Vliet Communicatie
communicatie@stlucas.nu

Paul Kempers
Vrijwilligers
vrijwilligers@stlucas.nu

Pastoraal team

 

Foto Harrold ZemannHarold Zemann
Pastoor
h.zemann@parochie-sintmaarten.nl
Foto Rini BouwmanRini Bouwman
Diaken
rini.bouwman@stlucas.nu
Marcel Sarot
Diaken
m.sarot@parochie-sintmaarten.nl
Foto Antoinette BottenbergAntoinette Bottenberg
Pastoraal werkster
antoinette.bottenberg@stlucas.nu

 

Foto Fred KokFred Kok
Pastoraal werker
fred.kok@stlucas.nu
Foto Nelleke SpiljardNelleke Spiljard
Pastoraal werkster
n.spiljard@parochie-sintmaarten.nl
Foto Hao TranHao Tran
Pastoraal werker
h.tran@parochie-sintmaarten.nl
 

Locaties St. Lucas parochie

achterveld Achterveld
barneveld Barneveld / Voorthuizen
3 Ermelo
harderwijk1 Harderwijk
hoevelaken Hoevelaken
leusden Leusden
nijkerk Nijkerk
putten Putten